Login

Europa League 2019-20

Group A

Stand Teams Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Differentiaal Goal verschil Punten Huidige vorm
1 SevillaSevilla 6 5 1 0 14 - 3 11 15 WWLDD
2 QarabagQarabag 6 2 2 2 8 - 9 -1 8 WLDLD
3 APOELAPOEL 6 2 3 1 8 - 8 0 7 DWWLL
4 DudelangeDudelange 6 1 4 1 8 - 18 -10 4 LWLLD

Group B

Group C

Stand Teams Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Differentiaal Goal verschil Punten Huidige vorm
1 BaselBasel 6 4 1 1 12 - 4 8 13 LWWWW
2 GetafeGetafe 6 4 2 0 8 - 4 4 12 LWWWL
3 KrasnodarKrasnodar 6 3 3 0 7 - 11 -4 9 WLWWL
4 TrabzonsporTrabzonspor 6 0 5 1 3 - 11 -8 1 LLLLL

Group D

Stand Teams Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Differentiaal Goal verschil Punten Huidige vorm
1 LASKLASK 6 4 1 1 11 - 4 7 13 WWDWL
2 SportingSporting 6 4 2 0 11 - 7 4 12 WWLWL
3 PSVPSV 6 2 2 2 9 - 12 -3 8 LWDLD
4 RosenborgRosenborg 6 0 5 1 3 - 11 -8 1 LLLLD

Group E

Stand Teams Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Differentiaal Goal verschil Punten Huidige vorm
1 CelticCeltic 6 4 1 1 10 - 6 4 13 WWLDL
2 CFR ClujCFR Cluj 6 4 2 0 6 - 4 2 12 WLWDD
3 LazioLazio 6 2 4 0 6 - 9 -3 6 LLLWL
4 RennesRennes 6 1 4 1 5 - 8 -3 4 LDLLW

Group F

Stand Teams Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Differentiaal Goal verschil Punten Huidige vorm
1 ArsenalArsenal 6 3 1 2 14 - 7 7 11 WLDWL
2 FrankfurtFrankfurt 6 3 3 0 8 - 10 -2 9 WLWDL
3 Standard LuikStandard Luik 6 2 2 2 8 - 10 -2 8 WWLDD
4 Vitória SCVitória SC 6 1 3 2 7 - 10 -3 5 DLLDW

Group G

Stand Teams Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Differentiaal Goal verschil Punten Huidige vorm
1 RangersRangers 6 3 1 2 8 - 5 3 11 WDWWL
2 PortoPorto 6 3 2 1 8 - 9 -1 10 DWWLL
3 Young BoysYoung Boys 6 2 2 2 8 - 7 1 8 DLWLD
4 FeyenoordFeyenoord 6 1 4 1 6 - 9 -3 4 DLLLL

Group H

Group I

Group J

Group K

Group L

Stand Teams Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Differentiaal Goal verschil Punten Huidige vorm
1 Man UtdMan Utd 6 4 1 1 10 - 2 8 13 LWDWW
2 AZAZ 6 2 1 3 15 - 8 7 9 WDLDL
3 PartizanPartizan 6 2 2 2 10 - 10 0 8 LDLDW
4 AstanaAstana 6 1 5 0 4 - 19 -15 3 LLLWL
 
Advance to knockout phase
1/16 Final
20 februari, 2020 17:55
Getafe
Ajax
20 februari, 2020 17:55
Ludogorets
Inter
20 februari, 2020 17:55
Shakhtar Donetsk
Benfica
20 februari, 2020 20:00
AS Roma
Gent
20 februari, 2020 20:00
AZ
LASK
20 februari, 2020 20:00
Leverkusen
Porto
20 februari, 2020 20:00
Olympiacos
Arsenal
20 februari, 2020 20:00
Wolfsburg
Malmö
20 februari, 2020 20:00
Rangers
Braga
26 februari, 2020 17:00
Braga
Rangers
27 februari, 2020 17:55
Basel
APOEL
27 februari, 2020 17:55
LASK
AZ
27 februari, 2020 17:55
Malmö
Wolfsburg
27 februari, 2020 17:55
Porto
Leverkusen
27 februari, 2020 20:00
Ajax
Getafe
27 februari, 2020 20:00
Arsenal
Olympiacos
27 februari, 2020 20:00
Celtic
København
27 februari, 2020 20:00
Man Utd
Club Brugge
1/8 Final
12 maart, 2020 18:55
Frankfurt
Basel
12 maart, 2020 18:55
LASK
Man Utd
12 maart, 2020 21:00
Rangers
Leverkusen
19 maart, 2020 18:55
Getafe
UITG
Inter
19 maart, 2020 21:00
AS Roma
UITG
Sevilla
5 augustus, 2020 21:00
Man Utd
LASK
6 augustus, 2020 18:55
Leverkusen
Rangers
6 augustus, 2020 21:00
Basel
Frankfurt