Oudejaarswinnaars €30 miljoen jackpot kregen loten cadeau
De hoofdprijs van €30 miljoen belastingvrij is bij de Oudejaarstrekking gevallen op twee halve Oudejaarsloten met lotnummer FC 72724. Beide winnaars kregen een half Staatslot cadeau. De vraag is inmiddels vooral hoe het met de gulle gevers van deze cadeaus gaat.
De winnende loten werden verkocht bij CIGO De Posthoorn in Amstelveen en Primera Kernkwartier in Nuenen. Beide winnaars ontvangen €15 miljoen belastingvrij.
Ook dit jaar werd er weer een record gebroken: er werden 7,9 miljoen Oudejaarsloten verkocht. Ter vergelijking: in 2024 stond de teller op 7,6 miljoen, toen al het hoogste aantal ooit.
2026 is het jubileumjaar voor de Staatsloterij, want dan viert de loterij haar 300-jarig bestaan. Er worden het komende jaar weer miljoenen uitgedeeld. Wat zou jij doen met een miljoen?
Winnaars blijven anoniem
De Staatsloterij maakt uit privacy-overwegingen geen gegevens van de winnaars bekend.
“Al 300 jaar zorgen we voor onvergetelijke momenten met onze prijzen. We kijken ernaar uit om de nieuwe miljonairs te ontvangen en persoonlijk te feliciteren met deze levensveranderende winst,” aldus Bjorn Rosner, begeleider van prijswinnaars bij Staatsloterij.
“We nodigen de winnaars uit zich te melden, zodat we hen kunnen ondersteunen bij deze onverwachte rijkdom.”
Naast de hoofdprijs werden ook honderden andere prijzen verdeeld, waaronder €100.000, €10.000 en maar liefst 200 elektrische MINI Coopers.
Vorig jaar viel de hoofdprijs in Heemskerk en de gemeente Bladel. Ook toen werd de jackpot gedeeld, doordat twee spelers hetzelfde winnende lotnummer hadden.
De eerstvolgende trekking van de Staatsloterij vindt plaats op 10 januari. De jackpot staat dan op €11,1 miljoen belastingvrij. De winkans in de Staatsloterij is met 51,6% het hoogst van alle loterijen.
Staatsloterij
Gratis Staatslot bij abonnement
- €3,50 per 1/5 lot
- elke 10e van de maand
- jackpot van min. €7.500.000


