teamnl 2024
Home » Blog » Dit zijn alle TeamNL Olympische Spelen deelnemers

Dit zijn alle TeamNL Olympische Spelen deelnemers

Welke Nederlandse sporters doen mee aan de Olympische Spelen van Parijs 2024? Bekijk hier alle sporters van TeamNL die voor Nederland hun uiterste best gaan doen om een medaille te winnen.

TeamNL 2024

In totaal reizen er zo'n 300 Nederlandse sporters af naar de Olympische Zomerspelen in Parijs. De chef de mission van de Nederlandse Olympische ploeg is Pieter van den Hoogenband.

In de medaillespiegel kun je bekijken hoeveel goud, zilver en brons de Nederlandse sporters hebben behaald en wie er de grote kanshebbers zijn om een plak te winnen.

Hieronder zie je alle sporters van TeamNL. Je kunt selecteren op de sporten en onderdelen.

TEAMNL SPORTERS

sportatleetonderdeel
3x3 basketbalJan Driessenteam
3x3 basketbalDimeo van der Horstteam
3x3 basketbalArvin Slagterteam
3x3 basketbalWorthy de Jong team
AtletiekTasa Jiya200 meter, 4x100m estafette
AtletiekLieke Klaver400 meter, 4x400m estafette
AtletiekSifan Hassan1.500 meter, 5.000 meter, 10.000 meter, marathon
AtletiekMaureen Koster5.000 meter
AtletiekDiane van Es10.000 meter
AtletiekAnne Luijtenmarathon
AtletiekNadine Visser100m horden
AtletiekMaayke Tjin A-Lim100m horden
AtletiekFemke Bol400m horden, 4x400m estafette
AtletiekCathelijn Peeters400m horden, 4x400m estafette
AtletiekPauline Hondemaverspringen
AtletiekJessica Schilderkogelstoten
AtletiekJorinde van Klinkenkogelstoten, discuswerpen
AtletiekAlida van Daalenkogelstoten, discuswerpen
AtletiekAnouk Vetterzevenkamp
AtletiekEmma Oosterwegelzevenkamp
AtletiekSofie Dokterzevenkamp
AtletiekMinke Bisschops4x100m estafette
AtletiekMarije van Hunenstijn4x100m estafette
AtletiekIsabel van den Berg4x100m estafette
AtletiekNaomi Sedney4x100m estafette
AtletiekJamile Samuel4x100m estafette
AtletiekLisanne de Witte4x400m estafette
AtletiekEveline Saalberg4x400m estafette
AtletiekMyrte van der Schoot4x400m estafette
AtletiekAnne van de Wiel4x400m estafette
AtletiekLiemarvin Bonevacia400 meter, 4x400m mixed estafette
AtletiekRyan Clarke800 meter
AtletiekNiels Laros1.500 meter
AtletiekStefan Nillessen1.500 meter
AtletiekMike Foppen5.000 meter
AtletiekAbdi Nageeyemarathon
AtletiekKhalid Choukoudmarathon
AtletiekNick Smidt400m horden
AtletiekMenno Vloonpolsstokhoogspringen
AtletiekDenzel Comenentiakogelslingeren
AtletiekSven Roosentienkamp
AtletiekRik Taamtienkamp
AtletiekTaymir Burnet4x100m estafette
AtletiekElvis Afrifa4x100m estafette
AtletiekXavi Mo-Ajok4x100m estafette
AtletiekNsikak Ekpo4x100m estafette
AtletiekOnyema Adigida4x100m estafette
AtletiekChurandy Martina4x100m estafette
AtletiekIsaya Klein Ikkink4x400m mixed estafette
AtletiekIsayah Boers4x400m mixed estafette
AtletiekEugene Omalla4x400m mixed estafette
BaanwielrennenRoy van den Bergteamsprint
BaanwielrennenHarrie Lavreysenteamsprint, keirin, sprint
BaanwielrennenJeffrey Hooglandteamsprint, keirin, sprint
BaanwielrennenJan Willem van Schipmadison, omnium
BaanwielrennenYoeri Havikmadison
BaanwielrennenKyra Lamberinkteamsprint
BaanwielrennenHetty van de Wouwteamsprint, keirin, sprint
BaanwielrennenSteffie van der Peetteamsprint, keirin, sprint
BaanwielrennenMaike van der Duinmadison, omnium
BaanwielrennenLisa van Bellemadison
BadmintonSelena Piekgemengd dubbel
BadmintonRobin Tabelinggemengd dubbel
BeachvolleybalKatja Stam & Raïsa Schoonvrouwen
BeachvolleybalStefan Boermans & Yorick de Grootmannen
BeachvolleybalSteven van de Velde & Matthew Immersmannen
BMXJaymio Brinkmannen
BMXLaura Smuldersvrouwen
BMXMerel Smuldersvrouwen
BMXManon Veenstravrouwen
BoksenChelsey Heijnenvrouwen -60 kg
BreakingIndia Sardjoevrouwen
BreakingLee-Lou Demierremannen
BreakingMenno van Gorpmannen
GolfAnne van Damvrouwen
GolfJoost Luitenmannen
Handbal (v)Lois Abbinghteam
Handbal (v)Rinka Duijndamteam
Handbal (v)Kelly Dulferteam
Handbal (v)Tamara Haggertyteam
Handbal (v)Laura van der Heijdenteam
Handbal (v)Yara ten Holteteam
Handbal (v)Dione Housheerteam
Handbal (v)Angela Malesteinteam
Handbal (v)Kim Molenaarteam
Handbal (v)Larissa Nüsserteam
Handbal (v)Estavana Polmanteam
Handbal (v)Zoë Sprengersteam
Handbal (v)Nikita van der Vlietteam
Handbal (v)Bo van Weteringteam
Handbal (v)Judith van der Helmteam
Handbal (v)Nathalie Hendrikseteam
Handbal (v)Bianca Schanssemateam
HandboogschietenSteve Wijlermannen individueel en mixed team
HandboogschietenSenna RoosReserve mannen
HandboogschietenGaby Schloesservrouwen individueel en team
HandboogschietenLaura van der Winkelvrouwen individueel en team
HandboogschietenQuinty Roeffenvrouwen individueel en team
HandboogschietenFleur van de VenReserve vrouwen
Hockey (v)Felice Albersteam
Hockey (v)Joosje Burgteam
Hockey (v)Luna Fokketeam
Hockey (v)Yibbi Jansenteam
Hockey (v)Marleen Jochemsteam
Hockey (v)Sanne Koolenteam
Hockey (v)Renée van Laarhoventeam
Hockey (v)Frederique Matlateam
Hockey (v)Freeke Moesteam
Hockey (v)Laura Nunninkteam
Hockey (v)Lisa Postteam
Hockey (v)Pien Sandersteam
Hockey (v)Marijn Veenteam
Hockey (v)Anne Veenendaalteam
Hockey (v)Maria Verschoorteam
Hockey (v)Xan de Waardteam
Hockey (v)Pien Dicketeam
Hockey (v)Rosa Fernigteam
Hockey (v)Josine Koningteam
Hockey (m)Seve van Assteam
Hockey (m)Lars Balkteam
Hockey (m)Koen Beijenteam
Hockey (m)Pirmin Blaakteam
Hockey (m)Justen Blokteam
Hockey (m)Thierry Brinkmanteam
Hockey (m)Jorrit Croonteam
Hockey (m)Thijs van Damteam
Hockey (m)Jonas de Geusteam
Hockey (m)Tjep Hoedemakersteam
Hockey (m)Jip Janssenteam
Hockey (m)Floris Middendorpteam
Hockey (m)Joep de Molteam
Hockey (m)Duco Telgenkampteam
Hockey (m)Derck de Vilderteam
Hockey (m)Floris Wortelboerteam
Hockey (m)Steijn van Heijingenteam
Hockey (m)Derk Meijerteam
Hockey (m)Tijmen Reyengateam
JudoJulie Beurskens-57 kilogram
JudoSanne van Dijke-70 kilogram
JudoMarit Kamps+78 kilogram
JudoJoanne van Lieshout-63 kilogram
JudoGuusje Steenhuis-78 kilogram
JudoNoël van ’t End-90 kilogram
JudoMichael Korrel-100 kilogram
JudoJelle Snippe+100 kilogram
JudoTornike Tsjakadoea-60 kilogram
JudoFrank De Wit-81 kilogram
Kanovaren (slalom)Joris OttenC1, cross, mannen
Kanovaren (slalom)Lena TeunissenC1, cross vrouwen
Kanovaren (slalom)Martina WegmanK1, cross vrouwen
Kanovaren (sprint)Selma KonijnK1 500m, K2 500m vrouwen
Kanovaren (sprint)Ruth VorsselmanK1 500m, K2 500m vrouwen
MountainbikePuck Pietersevrouwenrace
MountainbikeAnne Terpstravrouwenrace
MountainbikeAnne Tauberreserve vrouwenrace
PaardensportDinja van Liere met Hermsdressuur
PaardensportHans Peter Minderhoud met Toto Jrdressuur
PaardensportEmmelie Scholtens met Indian Rockdressuur
PaardensportReserve, aanwezig in Parijs: Edward Gal met Total US dressuur
PaardensportJanneke Boonzaaijer met ACSI Champ de Tailleureventing
PaardensportSanne de Jong met Enjoyeventing
PaardensportRaf Kooremans met Crossborder Radar Loveeventing
PaardensportReserve, aanwezig in Parijs: Elaine Pen met Divalieventing
PaardensportWillem Greve met Grandorado TNspringen
PaardensportHarrie Smolders met Uricas vd Kattevennenspringen
PaardensportMaikel van der Vleuten met Beauville Zspringen
PaardensportReserve, aanwezig in Parijs: Kim Emmen met Imaginespringen
PaardensportWillem Greve met Grandorado TNspringen
PaardensportHarrie Smolders met Uricas vd Kattevennenspringen
PaardensportMaikel van der Vleuten met Beauville Zspringen
PaardensportReserve: Kim Emmen met Imaginespringen
RoeienSimon van Dorpskiff, M1x
RoeienMelvin Twellaardubbeltwee, M2x
RoeienStef Broeninkdubbeltwee, M2x
RoeienFinn Florijndubbelvier, M4x
RoeienKoen Metsemakersdubbelvier, M4x
RoeienLennart van Lieropdubbelvier, M4x
RoeienTone Wietendubbelvier, M4x
RoeienEli Brouwervierzonder, M4-
RoeienGuus Molleevierzonder, M4-
RoeienNelson Ritsemavierzonder, M4-
RoeienRik Rienksvierzonder, M4-
RoeienGertjan van Doornacht, M8+
RoeienJacob van de Kerkhofacht, M8+
RoeienJan van der Bijacht, M8+
RoeienMick Makkeracht, M8+
RoeienOlav Molenaaracht, M8+
RoeienRalf Rienksacht, M8+
RoeienRuben Knabacht, M8+
RoeienSander de Graafacht, M8+
RoeienPieter van Veenreserve mannen
RoeienNiki van Sprangreserve mannen
RoeienDieuwke Fetterstuurvrouw mannen acht M8+
RoeienKarolien Florijnskiff, W1x
RoeienLisa Scheenaarddubbeltwee, W2x
RoeienMartine Veldhuisdubbeltwee, W2x
RoeienBente Paulisdubbelvier, W4x
RoeienLaila Youssifoudubbelvier, W4x
RoeienRoos de Jongdubbelvier, W4x
RoeienTessa Dullemansdubbelvier, W4x
RoeienVeronique Meestertweezonder, W2-
RoeienYmkje Cleveringtweezonder, W2-
RoeienBenthe Boonstravierzonder, W4-
RoeienHermijntje Drenthvierzonder, W4-
RoeienMarloes Oldenburgvierzonder, W4-
RoeienTinka Offereinsvierzonder, W4-
RoeienIlse Kolkmanreserve vrouwen
RoeienWillemijn Mulderreserve vrouwen
SchermenTristan Tulendegen
SchoonspringenElse Praasterinktoren, 10 meter
SkateboardenKeet Oldenbeuvingstreet
SkateboardenRoos Zwetslootstreet
SynchroonzwemmenBregje de Brouwerduet
SynchroonzwemmenNoortje de Brouwerduet
SynchroonzwemmenMarloes Steenbeekreserve
TafeltennisBritt Eerlandvrouwenenkelspel
TennisArantxa Rusvrouwenenkel- en dubbelspel
TennisDemi Schuursvrouwendubbelspel
TennisTallon Griekspoormannenenkel- en dubbelspel
TennisWesley Koolhofmannendubbelspel, met Griekspoor
TennisJean Julien Rojermannendubbelspel, met Haase
TennisRobin Haasemannendubbelspel
TennisLater bekendgemengd dubbel
TriatlonMitch Kolkmanindividueel en mixed team relay
TriatlonRichard Murrayindividueel en mixed team relay
TriatlonMaya Kingmaindividueel en mixed team relay
TriatlonRachel Klamerindividueel en mixed team relay
TriatlonBarbara de Koning Reserve mixed team relay
TurnenVera van Polteam
TurnenSanna Veermanteam
TurnenNaomi Visserteam
TurnenLieke Weversteam
TurnenSanne Weversteam
TurnenCasimir Schmidtteam
TurnenLoran de Munckteam
TurnenFrank Rijkenteam
TurnenJermain Grünbergteam
TurnenMartijn de Veerteam
Volleybal (v)Celeste Plakteam
Volleybal (v)Jolien Knollemateam
Volleybal (v)Juliet Lohuisteam
Volleybal (v)Sarah van Aalenteam
Volleybal (v)Anne Buijsteam
Volleybal (v)Britt Bongaertsteam
Volleybal (v)Indy Baijensteam
Volleybal (v)Marrit Jasperteam
Volleybal (v)Nika Daalderopteam
Volleybal (v)Eline Timmermanteam
Volleybal (v)Florien Reesinkteam
Volleybal (v)Elles Dambrinkteam
Volleybal (v)Reserve: Nova Marringteam
Waterpolo (v)Laura Aartsteam
Waterpolo (v)Nina ten Broekteam
Waterpolo (v)Sarah Buisteam
Waterpolo (v)Kitty-Lynn Joustrateam
Waterpolo (v)Simone van de Kraatsteam
Waterpolo (v)Maartje Keuningteam
Waterpolo (v)Bente Roggeteam
Waterpolo (v)Lieke Roggeteam
Waterpolo (v)Lola Moolhuizenteam
Waterpolo (v)Vivian Sevenichteam
Waterpolo (v)Brigitte Sleekingteam
Waterpolo (v)Sabrina van der Slootteam
Waterpolo (v)Iris Wolvesteam
WegwielrennenLorena Wiebeswegrit
WegwielrennenMarianne Voswegrit
WegwielrennenDemi Volleringweg- en tijdrit
WegwielrennenEllen van Dijkweg- en tijdrit
WegwielrennenMathieu van der Poelwegrit
WegwielrennenDylan van Baarlewegrit
WegwielrennenDaan Hooleweg- en tijdrit
ZeilenOdile van Aanholt en Annette Duetz49er FX
ZeilenAnnelous LammertsFormula Kite, vrouwen
ZeilenMarit BouwmeesterILCA 6
ZeilenSara WennekesIQ Foil vrouwen
ZeilenLaila van der Meer en Bjarne BouwerNacra 17
ZeilenDuko BosILCA 7
ZeilenBart Lambriex en Floris van de Werken49er
ZeilenLuuc van OpzeelandIQ Foil mannen
ZwemmenKim Busch50 m. vrije slag, 4x100 m. vrije slag
ZwemmenTessa Giele100 m. vlinderslag, 4x100 m. vrije slag, 4x100 m. wisselslag
ZwemmenSilke Holkenborg4x200 m. vrije slag
ZwemmenImani de Jong4x200 m. vrije slag
ZwemmenJanna van Kooten4x200 m. vrije slag
ZwemmenSam van Nunen4x100 m. vrije slag
ZwemmenValerie van Roon50 m. vrije slag
ZwemmenSharon van Rouwendaal10 km open water
ZwemmenTes Schouten100 m. en 200 m schoolslag, 4x100 m. wisselslag
ZwemmenMarrit Steenbergen100 m. vrij 200 m. wissel, 4x100 m. vrij, 4x200 m. vrij, 4x100 m. wissel
ZwemmenKira Toussaint100 m. rugslag
ZwemmenMaaike de Waard100 m. rugslag, 4x100 m. wisselslag
ZwemmenCaspar Corbeau100 m. en 200 m. schoolslag
ZwemmenArno Kamminga100 m. en 200 m. schoolslag, 4x100 m. wisselslag
ZwemmenNyls Korstanje100 m. vlinderslag, 4x100 m. wisselslag
ZwemmenSean Niewold100 m. vrije slag
ZwemmenStan Pijnenburg4x100 m. wisselslag
ZwemmenKenzo Simons50 m. vrije slag
ZwemmenRenzo Tjon A Joe50 m. vrije slag
ZwemmenKai van Westering100 m. en 200 m. rugslag, 4x100 m. wisselslag

Het Olympische Spelen programma loopt van 26 juli 2024 (openingsceremonie) t/m 11 augustus (sluiting).

Oud-zwemmer Pieter van de Hoogenband is Chef de Mission en tevens een van Nederlands grootste sporters ooit. Hij won zeven Olympische medailles, waarvan 3 gouden medailles. Hij won 2 keer goud op de 100m vrij en 1 keer goud op de 100m vrij.
Er doen in totaal meer dan 300 Nederlandse sporters mee aan de OS 2024. De complete lijst met deelnemers vind je op deze pagina. Je kunt eenvoudig selecteren op sport en discipline.
In totaal doen er meer dan 300 Nederlandse sporters mee aan de OS 2024.
5/5 - (1 stemmen)

Klik eerlijk, je krijgt 100% toegang, ongeacht je leeftijd.

Je bevestigt hiermee dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je niet bent uitgesloten van deelname aan online kansspelen.

Wat is je leeftijd?

WELKOM BIJ INTIKKERTJE.NL